Lok 3029 med två vagnar samt transformator och räls i originalkartong 2926, fem vagnar av olika modeller, delvis i kartong, samt lok 3034 i originalkartong. Diverse topografi, hus, rälsdelar, transformatorer m.m.
Bruksslitage. Ställvis skador. Ej fullständigt genomgånget.