PARTI MÄRKLIN, 2 lok, 7 vagnar samt diverse tillbehör, 1900-tal.

Lok 3029 med två vagnar samt transformator och räls i originalkartong 2926, fem vagnar av olika modeller, delvis i kartong, samt lok 3034 i originalkartong. Diverse topografi, hus, rälsdelar, transformatorer m.m.

Bruksslitage. Ställvis skador. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
2 000 SEK