Underrede av kromad metall. Rektangulär skiva va klarglas. Längd 140, bredd 80, höjd 50 cm.
Smärre slitage. Vissa repor på skivan. Ett mellanlägg av svart plast saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10