KONSOLLER
Ett par, 1900-talets första hälft,

gjutjärn,genombruten dekor i from av ansikten. Höjd ca 23 cm, bredd 19 cm, djup 16 cm.

Konditionsrapport

Rost. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10398629 bukobject
    • 10398629 thumb
    • 10398630 thumb
    • 10398631 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 100

    116 EUR
    123 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    722 feb 22:521100SEK
    6A22 feb 22:521000SEK
    6A22 feb 22:51950SEK