MATSALSBORD

Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad. Oval skiva på två pelarben med vardera tredelat avslut. Med två iläggsskivor. Längd 160, bredd 100, höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Skrapmärken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10398360 bukobject
    • 10398360 thumb
    • 10398363 thumb
    • 10398365 thumb
    • 10398367 thumb
    • 10398369 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 500
    472 EUR
    509 USD

    Budhistorik (19 bud)
    526 feb 13:064500SEK
    126 feb 13:034300SEK
    526 feb 13:024100SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes