MATSALSBORD
Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad. Oval skiva på två pelarben med vardera tredelat avslut. Med två iläggsskivor. Längd 160, bredd 100, höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Skrapmärken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - X1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10398360 bukobject
    • 10398360 thumb
    • 10398363 thumb
    • 10398365 thumb
    • 10398367 thumb
    • 10398369 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 20 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    120 feb 07:43300SEK