LG LUNDBERG, mapp med 5 st serigrafier, sign och numrerad AP.

"Here and now". Tryckta och utgivna av Ingvar Landberg 1981. 29 x 20 cm.

Inga synliga skador.

Proveniens

Ragnar von Holten. Dedikations kort av konstnären till Ragnar von Holten, på hans 50-års dag.

Utropspris
2 000 SEK