Madeleine Pyk – en samling F769

Lennart Rosensohn

(Sverige, 1918-1994)
Lennart Rosensohn
(Sverige, 1918-1994)

LENNART ROSENSOHN, olja på pannå, signerad,

Komposition med landskap. Ca 50 x 35 cm.

Färgbortfall.

Konstnär

Utropspris
2 000 SEK