GIUSEPPE MARINO

Olja på duk, signerad G. Marino.

"Canal Ormesini" motiv från Venedig, Italien. 50 x 70 cm.

Konditionsrapport

Duken ojämnt spänd. Smärre krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T39
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10413704 bukobject
    • 10413704 thumb
    • 10413705 thumb
    • 10413706 thumb
    • 10413707 thumb
    • 10413708 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 18 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 200
    125 EUR
    135 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (18 bud)
    422 mar 19:221200SEK
    1A22 mar 19:211100SEK
    422 mar 19:211100SEK