GIUSEPPE MARINO

Olja på duk, signerad G. Marino.

"Canal Ormesini" motiv från Venedig, Italien. 50 x 70 cm.

Konditionsrapport

Duken ojämnt spänd. Smärre krackelyr.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10413704 bukobject
    • 10413704 thumb
    • 10413705 thumb
    • 10413706 thumb
    • 10413707 thumb
    • 10413708 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    134 EUR
    144 USD

    Budhistorik (19 bud)
    529 mar 11:101300SEK
    422 mar 19:221200SEK
    1A22 mar 19:211100SEK