Monogramcanvas med detaljer monstrat skinn. Beslag i oxiderad metall. Justarbar axelrem. Spänne med tryckknapp. Invändigt två fack. Märkt "FENDI made in Italy". Numrerad. Ca 28 x 24 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.