MULBERRY, väska.
Handväska i rött skinn med justerbar och löstagbar axelrem. Mässingbeslag. Beige monogramfoder. Invändigt en ficka med dragkedja. Numrerad mässingplakett. Märkt "MULBERRY". Ca 36 x 24 x 12 cm.
Smärre slitage.