KANNA, tenn, England, 1800-talets senare del.

"Cosy". Hamrad dekor. Löst lock med sil. Märkt WH Hassler Ltd, Birmingham. Höjd 14 cm.

Botten med inristat personnummer. Några repor och bucklor.

Utropspris
1 500 SEK