INGMAR BERGMAN, filmaffisch, "Kvinnors Väntan", 1952.

Affisch från en film av Ingmar Bergman med bland annat skådespelarna Anita Björk, Eva Dahlbeck, Gunnar Björnstrand och Karl-Arne Holmsten. Bildstorlek ca 95 x 68 cm.

Slitage. Ej examinerad ur ram. Vikveck. Mindre skador vid kanter.

Utropspris
2 500 SEK