891056

ROLF BENZ, fåtöljer, 2 st, tidigt 2000-tal.

Benställ i aluminium och skinnklädsel. Bär tillverkarens märke. Längd 65 cm, sitthöjd 46 cm, total höjd 87 cm.

Obetydligt ytslitage. En plast svart propp saknas.

Utropspris
500 EUR