PETER DAHL

Färglitografi, signerad.

Figurkomposition i grönt. Bildstorlek ca 42x28,5 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10435953 bukobject
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 507
    156 EUR
    167 USD

    Budhistorik (11 bud)
    621 mar 13:151507SEK
    521 mar 13:131407SEK
    621 mar 13:081307SEK