SERVERINGSVAGN

IKEA, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerat på hjul. Utfällbar skiva, total längd 140 cm. Ihopfälld, Längd 80, bredd 50, höjd 64 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Fläckar. Några stötmärken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss