JAN HÅFSTRÖM

Litografi, numrerad och daterad 710/2000, 2003.

"From Walker with Love". Bladstorlek ca 74 x 62 cm. Oramad.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10448311 bukobject
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 400
    456 EUR
    497 USD

    Budhistorik (14 bud)
    221 apr 19:414400SEK
    5A21 apr 18:484200SEK
    621 apr 18:484000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes