PRYDNADSSKRIN MED DIV INNEHÅLL, metall, glas, renässansstil, omkring 1900.

Grönt glas med ställning i gulmetall. Innehåll bla av liten figurin föreställande Napoleon samt mässingsmedaljong med motiv av Stockholms Slott från Firma Svenskt Tenn. L 10.

Slitage, smärre nagg.

Utropspris
1 000 SEK