URNA MED LOCK

Porslin, Kina, 1900-tal.

Glaserad med dekor av fåglar samt blommor mot grön fond. Höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Tillverkningsdefekter.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10446116 bukobject
    • 10446116 thumb
    • 10446117 thumb
    • 10446118 thumb
    • 10446119 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 300
    136 EUR
    147 USD

    Budhistorik (5 bud)
    426 mar 16:281300SEK
    3A26 mar 16:281222SEK
    322 mar 15:471200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes