TOBIA SCARPA, fåtöljer 3 st, B&B Italia, 1900-talets andra hälft.
Fast stoppad rygg, lös plymå i sits. Sitthöjd ca 45 cm.
Slitage, fläckar. Klädsel med flertal hål.