PAUL GARVARNI, efter 4 st, litografier/illustrationer, 1900-tal.
"La Foir aux Amours", "Paris Le Soir", "St Peterbourg" och Les Partsqeuses". 28 x 21,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10