BORDSLAMPA

Bergboms 1900-talets senare del, keramik.

Etkettmärkt, höjd inkl lampfäste 45,5 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N7

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10434526 bukobject
    • 10434526 thumb
    • 10434527 thumb
    • 10434529 thumb
    • 10434530 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    41 EUR
    45 USD

    Budhistorik (4 bud)
    321 mar 12:26400SEK
    2A21 mar 12:26375SEK
    219 mar 17:27350SEK