VASER

Ett par, porslin Kina, 1900-tal.

Blå underglasyr med figurscener, blå hänklar. Märkt undertill. Höjd 12,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10434647 bukobject
    • 10434647 thumb
    • 10434661 thumb
    • 10434666 thumb
    • 10434670 thumb
    • 10434671 thumb
    • 10434674 thumb
    • 10434682 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    114 mar 10:59300SEK