VASER, ett par, porslin Kina, 1900-tal.

Blå underglasyr med figurscener, blå hänklar. Märkt undertill. Höjd 12,5 cm.

Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar.

Utropspris
1 500 SEK