VASER

Ett par, porslin. Kina, Qingdynastin, 1800-tal.

Med dekor av flodlandskap och fiskare samt djurhänklar. Inskription på baksidan. Höjd 25,5 cm.

Konditionsrapport

Skador. Flertalsnagg. Skadade hänklar. Produktions defekter. Glasyrdefekt.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439487 bukobject
    • 10439487 thumb
    • 10439488 thumb
    • 10439490 thumb
    • 10439491 thumb
    • 10439492 thumb
    • 10439493 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    600
    62 EUR
    66 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    521 mar 11:08600SEK
    420 mar 22:07550SEK
    317 mar 13:18500SEK