PALL/BÄNK

1900-talets andra hälft.

uppsvängda sidor. Längd 116 cm, bredd 38,5 cm, höjd 34 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10435784 bukobject
    • 10435784 thumb
    • 10435786 thumb
    • 10435787 thumb
    • 10435788 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    47 EUR
    50 USD

    Budhistorik (4 bud)
    421 mar 11:48450SEK
    321 mar 10:13400SEK
    221 mar 06:47350SEK