SERVERINGSVAGN

1960 / 70-tal.

Stomme av mässing samt med löstagbara plan med glasbotten. Längd ca 64, bredd ca 41, höjd ca 71 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Anlöpningar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439724 bukobject
    • 10439724 thumb
    • 10439723 thumb
    • 10439726 thumb
    • 10439727 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 800
    394 EUR
    423 USD

    Budhistorik (37 bud)
    821 mar 11:313800SEK
    1321 mar 11:293600SEK
    821 mar 11:283400SEK