Dekorerat renhorn med detaljer i läder. Två nåletuier, två brevknivar, två halsduksringar samt kniv med knivslida. Delvis signerade, ett nåletui daterat 1938. Längd 2,5 - 26 cm.
Slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.