RADIOGRAMMOFON, "Phonosuper SK-4", Hans Gugelot & Dieter Rams, Braun AG, Tyskland, 1960-tal.

Fodral i metall och trä, locket i plexiglas.
Bredd 58 cm, höjd 24 cm, djup 29 cm.

Smärre lagning på locket. Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK