BORD

Rokokostil, sent 1800-tal.

Målat. Profilerad sarg, svängda ben. Längd 85. Bredd 59. Höjd 69 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Slitage. Färgbortfall.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10440317 bukobject
    • 10440317 thumb
    • 10440319 thumb
    • 10440318 thumb
    • 10440320 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    104 EUR
    113 USD

    Budhistorik (3 bud)
    321 mar 09:041000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    217 mar 14:53401SEK
    116 mar 23:09300SEK