MONICA BACKSTRÖM

Skulptur, glas, Kosta Boda, ej signerad.

Polykromt glas i form av svamp. Höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439550 bukobject
    • 10439550 thumb
    • 10439551 thumb
    • 10439552 thumb
    • 10439554 thumb
    • 10439553 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    41 EUR
    44 USD

    Budhistorik (3 bud)
    321 mar 10:55400SEK
    220 mar 22:25350SEK
    117 mar 07:17300SEK