Ryggsäck i brun monogramcanvas med ljusbruna skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Justerbara axelremmar.Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS made in Italy" samt numrerad. Ca 30 x 28 x 12 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.