Mahogny. Utfällbar skiva. Låda i sarg. Mått i ihop fällt tillstånd längd 86, bredd 42, höjd 74 cm.
Smärre slitage. Smärre fanerskador. Skivan har slagit sig.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10