FAT

Mörk sten. Okänd tillverkning, 1900-tal.

Längd 36 cm.

Konditionsrapport

Omfattande slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thérèse von Rosen

Thérèse von Rosen
Värderingsman

+46-70-821 46 57
therese.vonrosen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10445607 bukobject
    • 10445607 thumb
    • 10445608 thumb
    • 10445609 thumb
    • 10445610 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss