ISHINK

Vitmetall, Östberg, 1900-talets andra hälft.

Med två hänklar. Höjd 18. Diameter 21 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10452316 bukobject
    • 10452316 thumb
    • 10452317 thumb
    • 10452318 thumb
    • 10452319 thumb
    • 10452320 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    500
    51 EUR
    55 USD

    Budhistorik (5 bud)
    1A27 mar 22:58500SEK
    327 mar 22:58450SEK
    1A27 mar 22:01400SEK