BESTICK, 12 delar, silver, Gson, Göteborg 1970-tal. Vikt ca 200 gram.

Model Princess. Tårtspade samt elva kaffeskedar. Längd 12 och 21 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK