JONAS BOHLIN, dagbädd, "Concav", Källemo.
Svart bågformat underrede i trä. Lösa tvådelad dyna i leopardmönster. Längd ca 216, bredd 53 cm.
Repor. Smärre fläckar. Slitage. Nagg.