JAMES COIGNARD, Mapp med 8 st carborundum, "Regards sur l'oeuvre gravé", signerade och numerade 3/60.
"Les Visiteurs", "Deux Bleus", "Deux rouges", "Diagonale Verte", Horizontales violettes", "Etrusque", "Buveuse" och "Destructuration", editerade av GKM Malmö, tryckta av Pasnic Paris 2005.
Titelbladet och kasetten med smärre slitage. Ett blad något buckligt.