PARTI SILVERFÖREMÅL, 9 st, finska stämplar, 1970 och 1980.

Sockerskål och gräddsnäcka, höjd 6-8 cm, Kellomiehet Oy, Helsingfors 1970. Sockertång, 8 cm. Sex servettringar, ø 4 cm, Kultakeskus 1980.
Tot vikt 295 g.

Slitage. Anlöpningar.

Utropspris
150 EUR