KAFFESERVIS, 15 delar, porslin, Limoges, Frankrike 1960-tal.

Handmålad blomsterdekor. I botten märkt "Le chambrelain decor main".
12 kaffekoppar med fat, sockerskål, gräddsnäcka och kaffekanna.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR