BORD, string-modell, omkring 1900-talets mitt.

Skiva fanerad med teak. En fällbar klaff. Ben i stringmodell. Längd 110+40 cm, bredd 80 cm, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK