Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
901719
KORNISCHER ,ett par, 1900-talets mitt.
Kornischer ,ett par, 1900-talets mitt.

Stomme i trä med bronserad färg. Längd 160 cm. Djup 15 cm. Innermått 140 cm.

Obetydligt ytslitage. Smärre färgbortfall. Torrsprickor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
1 500 SEK