Diverse Övrigt
901719

KORNISCHER ,ett par, 1900-talets mitt.

Kornischer ,ett par, 1900-talets mitt.

Stomme i trä med bronserad färg. Längd 160 cm. Djup 15 cm. Innermått 140 cm.

Obetydligt ytslitage. Smärre färgbortfall. Torrsprickor.

Utropspris
1 500 SEK