SARA-VIDE ERICSON, olja på duk, signerad S.V.E och daterad -09 a tergo
Utan titel. 145 x 135 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK