MÖBLEMANG, 8 delar, gustaviansk stil. 1900-tal.

Grålackerat. Bord med 3 iläggsskivor á 48 cm. Kannelerade ben, diameter ca 114 cm, höjd 73 cm.
Skänk med rundade hörn och godronnerade dörrar. Längd 190, djup 46, höjd 90 cm.

Smärre fläckar. Smärre färgbortfall. Repor. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK