Mahogny. Kvadratisk skiva med två klaffar. Två lådor i sarg. Fyrdelad pelarfot med avslutande tassar på trissor. Längd 106 cm, bredd 58 - 111 cm, höjd 74 cm.
Slitage, ställvis hårt. Märken. Fläckar. Avnött fögyllning. Mindre skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.