FAT

5 st, tenn, 1700-/1800-tal.

Några med hamrad dekor. Diameter 24 - 45 cm.

Konditionsrapport

Tennpest och slitage. Skador. Bucklor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496788 bukobject
    • 10496788 thumb
    • 10496789 thumb
    • 10496790 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 110
    115 EUR
    125 USD

    Budhistorik (14 bud)
    121 apr 21:091110SEK
    521 apr 17:451010SEK
    1A21 apr 17:451000SEK