SAMLING DOSOR OCH ETUIER

5 st, silver, 1800-/1900-tal. Vikt ca 300 gram.

Tre rektangulära cigarettetuier, längd 8 - 9 cm. Två spetsdosor, längd 4,5 och 7 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Några bucklor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496335 bukobject
    • 10496335 thumb
    • 10496336 thumb
    • 10496337 thumb
    • 10496338 thumb
    • 10496339 thumb
    • 10496340 thumb
    • 10496341 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 629
    169 EUR
    184 USD

    Budhistorik (19 bud)
    921 apr 21:141629SEK
    821 apr 21:131529SEK
    7A21 apr 21:131511SEK