ULF GREDER

Färglitografi, sign och numr 287 /360.

Restauranginteriör. Bildstorlek ca 46 x 56 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497088 bukobject
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    700
    72 EUR
    77 USD

    Budhistorik (4 bud)
    420 apr 11:32700SEK
    317 apr 16:43650SEK
    215 apr 23:38600SEK
    Acceptpris på 600 SEK uppnåddes