GRAFIKMAPP, 7 st. signerade och daterade -85, numrerade 74/200.

Mauri Favén, Jukka Mäkelä, Jarmo Mäkilä, Jorma Hautala, Jaakko Sievänen, Juhani Linnovaara, Jan-Kenneth Weckman, papperstorlek 59.5 x 50 cm.

Fläckar på pärmen. Saknas 5 blad.

Utropspris
400 EUR