Rött präglat skinn med logomönstrade detaljer i metall. Fodrad. Invändigt ett fack med dragkedla. Märkt Mulberry med initialer och numrerad på plakett. Längd 25 cm, bredd 5 cm, höjd ca 12 cm.
Något slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.