HERMAN AF SILLÉN

Pastell, signerad H af Sillén.

Brott och bränningar, 34 x 60 cm.

Konditionsrapport

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - L5

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

+46 739-40 08 14
rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497001 bukobject
    • 10497001 thumb
    • 10497002 thumb
    • 10497003 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    498 EUR
    542 USD

    Budhistorik (8 bud)
    117 apr 17:444800SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes
    117 apr 17:444500SEK
    117 apr 10:354000SEK