SYBORD

Nyrokoko, 1800-talets slut.

Mahogny, skiva av rotafanér. Konturerad form, svängda ben. Låda med syinredning. 65x43, höjd 72,5 cm.

Konditionsrapport

Fanérskador, lagningar. Ostadigt, skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10482485 bukobject
    • 10482485 thumb
    • 10482484 thumb
    • 10482486 thumb
    • 10482488 thumb
    • 10482487 thumb
    • 10482489 thumb
    • 10482490 thumb
    • 10482491 thumb
    • 10482492 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    62 EUR
    67 USD

    Budhistorik (7 bud)
    421 apr 07:05600SEK
    120 apr 13:18550SEK
    3A20 apr 13:18500SEK