LARS JOHANSSON, etsningar, 3 st, signerade och numrerade 16/100, 58/100 samt 59/100.
Fågelmotiv. 23x33 cm.
Ej examinerade ur ram. Inga synliga skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK